Oferta wakacyjna z dziećmi

Nasz ośrodek to idealne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi !

Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Max w malowniczym Jarnołtówku na niezapomniane wakacje z dziećmi! Nasza oferta wakacyjna jest pełna atrakcji, które zapewnią nie tylko wspaniałą zabawę, ale również mnóstwo niezapomnianych wspomnień dla całej rodziny.

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji jak na przykład plac zabaw dla dzieci w naszym dużym ogrodzie. Nasz kryty basen dla dzieci (głębokości: 0.4 m i temperaturze wody: +30oC,) pozwoli dzieciom swobodnie pluskać się i cieszyć się wodnymi przygodami. A basenowe spa zapewni relaks i odprężenie zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu proponujemy wyciąg krzesełkowy na Górę Serak. To doskonała okazja, by podziwiać przepiękne krajobrazy i cieszyć się malowniczymi widokami.

RODZINNE WAKACJE Z DZIEĆMI

Ceny zawierają nocleg plus śniadanie dla jeden osoby dorosłej.

Możliwość wykupienia obiadokolacji.

Jedno dziecko do 4 lat plus dwoje rodziców nocleg gratis, wyżywienie połowa.

Dziecko od 4 do 12 lat połowa ceny za pobyt i wyżywienie.

Przeżyj niezapomniane wakacje w naszym ośrodku wypoczynkowym dla rodzin z dziećmi !​

Kryty basen

Dla miłośników wędkowania mamy przygotowane łowiska i smażalnie Pstrąga i Jesiotra w urokliwej Moszczance. Natomiast dla tych, którzy interesują się historią i architekturą, polecamy wizytę w klasztorze w Prudniku oraz w pięknym Zamku w Mosznej.

Jeśli lubicie tajemnice i niezwykłe miejsca, koniecznie odwiedźcie podziemny labirynt i Cytadelę w Kłodzku. Kopalnia złota w Złotym Stoku to kolejna atrakcja, która zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. A w Muzeum w Nysie czekają na Was fascynujące wystawy i ciekawe eksponaty dal całej rodziny.

Dla tych, którzy pragną odrobinę adrenaliny, polecamy Park linowy w Pokrzywnej oraz JuraPark Krasiejów, gdzie można spotkać dinozaury i przeżyć niezwykłe przygody.

W pobliżu naszego pensjonatu znajdują się również baseny odkryte w Pokrzywnej, w Głuchołazach, jak i w Nysie. 

Lokalizacja naszego ośrodka to idealne miejsce na wakacje z dziećmi !

Przeżyj wakacje życia w naszym pensjonacie z odkrytym basenem. Zarezerwuj pobyt już teraz !

basen frajda w Nysie
Odkryty basen w Nysie
Scroll to Top