Wyciągi Narciarskie

WYCIĄGI NARCIARSKIE
W POBLIŻU NASZEGO OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO


Wyciąg narciarski Zlaté Hory – (10 min. jazdy samochodem od Ośrodka “MAX”)

Ośrodek narciarski Bohema znajduje się na skraju miasta Zlaté Hory na północnym podnóżu Příčnej hory (975 m n. m.) na wysokości 500-800 m n.p.m. Nowa czteroosobowa kolej z pasem rozbiegowym, o długości 1350 m, ma przepustowość 2400 os./godz. Jazda na nartach w Zlatých Horach jest zawsze bez kolejek! Kolej działa cały rok, krzesełka mogą przewozić także rowery górskie.
play-rounded-fill

Pokaż więcej


Wyciąg narciarski Ramzova

Rejon narciarski Ramzová (782 – 1351 m n.p.m.) obejmuje teren Ramzovej, część gminy Ostružná, ciągnie się przez Čerňavę i kończy na terenie Šeráku. Ramzová jest największym ośrodkiem turystycznym na Morawach. Odwiedzają go goście zarówno z Czech, jak i z Polski, Niemiec czy Holandii. W ośrodku znajdują się 3 koleje linowe.

Pokaż więcej


Wyciąg narciarski Filipovice

SKIPARK Filipovice znajduje się bezpośrednio w sercu chronionego parku krajobrazowego w malowniczym podgórzu Jesioników, tylko jeden przystanek skibusu od podnóża areału narciarskiego Červenohorské sedlo, bezpośrednio przy głównej drodze w kierunku na Jeseník (10 km) i do przejścia granicznego z Polską (28 km).

Pokaż więcej


Wyciąg narciarski Praděd Ovčárna

Praděd – Ovčárna to Malowniczo położony ośrodek narciarski w centrum Parku Narodowego Jeseników. Charakterystycznym punktem jest góra Praděd (1491 m n.p.m.) z wieżą telewizyjną o wysokości 162 m i tarasem widokowym. Doskonale utrzymane trasy o różnym stopniu trudności, dobre warunki śniegowe oraz ładne krajobrazy. Blisko znajduje się rezerwat Velká kotlina oraz uzdrowisko Karlova Studánka.

Pokaż więcej


Scroll to Top