Wczasy dla seniorów w górach z wyżywieniem

Pensjonat wakacyjny dla seniorów - Wypoczynek dla seniorów

Zapraszamy wszystkich seniorów do skorzystania z naszej specjalnej oferty w Ośrodku Wypoczynkowym MAX w malowniczej miejscowości Jarnołtówek. Nasz ośrodek jest doskonałym miejscem dla tych, którzy pragną spędzić czas wśród pięknej przyrody i cieszyć się spokojem i ciszą.

W naszym ośrodku dla seniora z krytym basenem oferujemy Państwu komfortowe pokoje, dostosowane do potrzeb seniorów, w których mogą Państwo wypocząć i zregenerować siły. Nasza przyjazna i profesjonalna obsługa dba o Państwa wygodę i zadowolenie, zapewniając pełen komfort i bezpieczeństwo podczas pobytu.

Zapraszamy serdecznie na wczasy zdrowotne dla seniorów w górach. Zachęcamy wszystkich seniorów do spędzenia niezapomnianych chwil – Tani hotel w górach dla seniorów. Gwarantujemy Państwu wyjątkową atmosferę, komfortowe warunki i pełen relaks w otoczeniu pięknej przyrody.

OFERTA DLA SENIORÓW

Ceny dotyczą jednej osoby dorosłej za pobyt z oferty  od niedzieli do piątku.  Możliwość wykupienia obiadokolacji.

Podana cena uwzględnia już 10% zniżkę Ogólnopolskiej Karty Seniora na nocleg pobytowy.

Pobyty rabatowe nie dotyczą: weekendów, dni świątecznych, ferii zimowych i wakacji od 1.06 – 31.08

Turnusy rehabilitacyjne

Położenie naszego ośrodka na terenie Parku Krajobrazowego to niewątpliwy atut, który gwarantuje Państwu bliski kontakt z naturą i możliwość obcowania z jej niepowtarzalnymi pięknościami. Możecie Państwo spacerować po malowniczych ścieżkach, oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się urokami otaczającego krajobrazu.

W naszej restauracji serwujemy zdrowe i smaczne posiłki, uwzględniając różnorodne preferencje żywieniowe. Nasz kucharz przygotowuje potrawy z najlepszych, świeżych produktów, aby Państwo mogli cieszyć się doskonałym smakiem i odpowiednią dietą.

Oferujemy również możliwość skorzystania z usług spa i wellness, gdzie można zrelaksować się w saunie, skorzystać z masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Nasz hotel dla seniora z krytym basenem zapewnia duży kryty basen idealny w każdą pogodę. 

Najczęściej ludzie znajdują naszą ofertę szukająć: Pensjonat dla seniorów w górach, tani hotel dla osób starszych w górach, tani hotel w górach dla seniorów, Wczasy dla seniorów w górach, Wczasy dla osób starszych w górach.

Scroll to Top