Wczasy dla Seniorów 60 + w dolinie Gór Opawskich

Wczasy w zacisznej okolicy u podnóża Gór Opawskich dla Seniorów to wymarzone miejsce na wypoczynek, wzmocnienie odporności i stanu ducha.

Oferujemy Seniorom ciepłą obsługę, wsparcie i zaangażowanie.

Łagodne położenie Ośrodka MAX sprzyja spacerom, mogą państwo poznać wiele urokliwych ścieżek z dala od zgiełku miasta.

Nasz basen kryty jest przystosowany do różnorodnych aktywności.

Oferuje takie udogodnienia, jak bezpłatne WiFi, strzeżony parking, ogród, aleje spacerowe w otoczeniu stawów, teren obfituje w zieleń, kwiaty i spokój.

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO

“MAX” W JARNOŁTÓWKU.

1. Każdy senior który ukończył 60 lat może otrzymać od nas na własność Ogólnopolską Kartę Seniora ośrodka “MAX” Jarnołtówek.Karta ta upoważnia do zniżek w 2800 punktach w całej Polsce. Kartę (OKS) możecie otrzymać przebywając w naszym ośrodku w okresie – niedziela – piątek. Karty (OKS) i szczegóły adresy firm honorujących kartę na http://www.glosseniora.pl Już 410 tys.seniorów jest posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora

2. Rabat wynikający z karty (OKS) tj. 10% obowiązuje od niedzieli do piątku na pobyt (noclegi) z możliwością przedłużenia za zgodą recepcji w miarę posiadanych wolnych miejsc.Otrzymana Karta jest imienna dotyczy jednej osoby z posiadanym numerem ogólnopolskim.Przyjazdy grupowe z KARTAMI SENIORA będą akceptowane również w terminach uzgodnionych wcześniej z recepcją.

Pobyty rabatowe nie dotyczą:

– Turnusów Rehabilitacyjnych

– Pobytów weekendowych

– Dni świątecznych

– Ferii zimowych i wakacji od 1 czerwca do 31 sierpnia.

Dane kontaktowe:

RECEPCJA

kom.609464130

noclegi@maxjar.pl

http://WWW.MAXJAR.PL

Scroll to Top