Ścieżki rowerowe przy Ośrodku MAX – blisko 9 km tras rowerowych!

Jarnołtówek stanowi wymarzoną bazę wypadową dla miłośników górskich wycieczek rowerowych. W Głuchołazach ( 5 km od Ośrodka MAX) i jego okolicy wytyczono kilka ciekawych i niezwykle widokowych szlaków dla amatorów jazdy na dwóch kółkach, o łącznej długości 9 km. Dla mniej zaawansowanych rowerzystów i rodzin z dziećmi przygotowano łatwe i niedługie ścieżki na terenie Jarnołtówka.

Złote Ścieżki – Górskie Trasy Rowerowe Singletrack
Aktualnie w obrębie Góry Parkowej (Chrobrego) w Głuchołazach ( 5 km od Ośrodka MAX) wydzielonych jest 6 rowerowych tras o różnych stopniach trudności:

Podjazdowa ścieżka “zielona” o długości 2700 mb, łagodna trasa dla wszystkich rowerzystów bez względu na stopień zaawansowania.
Ścieżka „zielona” o długości 700 mb dla rowerzystów amatorów. Ścieżka utwardzona kruszywem.
Ścieżka „niebieska” o długości 1900 mb dla rowerzystów średnio-zaawansowanych. Ścieżka utwardzona kruszywem.
Ścieżka „czerwona” o długości 1750 mb dla rowerzystów o dużym doświadczeniu i umiejętnościach. Ścieżka utwardzona.
Ścieżka „czarna” o długości 350 mb dla rowerzystów o bardzo dużym doświadczeniu i umiejętnościach. To ścieżka naturalna z dużą ilością kamieni i korzeni, tzw. flow. Na trasie stworzono dodatkowe przeszkody dla osób o wysokich umiejętnościach w kolarstwie górskim.

Ścieżka „czarna” o długości 1580 mb dla rowerzystów o bardzo zaawansowanych, trasa szybka z licznymi skoczniami i zakrętami.

Zapraszamy do kontaktu 609 464 130

Scroll to Top